Vjehrra në Prizren denoncon të renë në polici për kanosje

Stone bridge, Prizren, Kosovo, Europe

Një grua ka raportuar në Policinë e Kosovës së është kanosur nga reja e saj.

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 18:10 në Prizren.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

“Prizren 07.04.2021 – 18:10. Ankuesja femër kosovare ka informuar se është kanosur nga reja e saj e dyshuara femër kosovare. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24 orësh të PK-së.

Reklama