“Twelve” e ka lëshuar dorën, dhurata të shumta për festat e fundvitit

Brendi “Twelve”, që gjendet në Qendrën Tregtare QTX MALL, ka hapur lojën shpërblyese, përmes së cilës do jepen dhurata në vlerë 330 euro.

Produktet të cilat mund t’i fitojnë konsumatorët e kësaj qendre, janë nga dy brendet ndërkombëtare “Slazenger” dhe “Paul Hewit”. Ora për burra dhe gra, varëse për dorë, vathë për gra, varëse dore unisex, janë disa prej produkteve që do t’i dhurojë “Twelve”.

Fituesit e këtyre dhuratave do të përzgjidhen në mënyrë të rastësishme me datën 29 dhjetor.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TWELVE (@twelve.ks)

Mund të bëheni pjesë e lojës shpërblyese duke pëlqyer postimin e “Twelve” në Instagram si dhe të bëni tag (etiketoni) 3 persona, të cilët po ashtu duhet ta ndjekin (Follow) faqen twelve.ks në Instagram.

Mos e humbisni mundësinë për të fituar dhuratat. Kanë mbetur edhe dy ditë.

Reklama