Sulmohen me granatë policët dhe doganierët në Jarinjë

Para pak minutash është sulmuar me granatë pikë-qëndrimi i zyrtarëve policorë dhe doganierëve në kufirin e Jarinjes.

Kështu raporton Kosovapress, me burime.

Sipas këtyre raportimeve, granata është hedhur nga ana e territorit të Serbisë. Përveç dëmtimit të objektit, nuk dihet nëse ka të lënduar.

Reklama