Sot varroset i riu nga Pataqani i Poshtëm që vdiq dje

Varrimi i të ndjerit 19 vjeçar nga Pataqani i Poshtëm, Hekuran Sylejmani, i cili u gjet i vdekur, bëhet sot në ora 14:30.

Kështu është bërë e ditur në faqen e Facebook-ut të fshatit.

“Të Allahut jemi te ai do të kthehemi🙏. Njoftojmë farefisin miqtë dhe dashamirt që sot më datë 24.06.2022 ora 14:30 bëhet vorrimi i të ndjerit , vëllait tonë Hekuranit, varrimi bëhet në varrezat e fshatit Pataqani i Ulet!! Ngushëllime Familjes  Sylejmani”, thuhet në njoftim.