Rrahen kunatat në Rahovec, dy e rrahin njërën

Dje rreth orës 11 në Rahovec një grua ka kërkuar ndihmë mjekësore, pasi që është sulmuar fizikisht nga dy kunatat e saj.

Policia e Kosovës njofton se njëra nga të dyshuarat është arrestuar, ndërsa tjetra gjendet në arrati.

Me vendim të prokurorit, viktima së bashku me fëmijët është dërguar te familjarët e saj, ndërsa e dyshuara është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Reklama