“Rahoveci” U16 mund “Sigal Prishtinën”, i uron Kryetari Latifi

KB “Rahoveci”- grupmosha U16, sot shënoi fitore  kundrejt KB “Sigal Prishtina”- U16, duke  u shpallë kampion i ligës së parë, për të garuar në sezonin e ardhshëm në Superligën e Kosovës për grupmoshat U16.

Për këtë fitore, 16-vjeçarët i ka uruar edhe Kryetari Smajl Latifi.

“Rahovecit po i rikthehen trofetë me sukseset e jashtëzakonshme të djemve tanë ! Urime KB “Rahoveci” dhe gjithë sportdashësve!”, ka shkruar ai.

Reklama