Prapaskenat gjatë realizimit të videoklipit të Dafinës me Lumi B në vreshtat e Rahovecit – Video

Dje u lansua kënga ‘Lule lule’ nga Dafina Zeqiri dhe reperi Lumi B.

Kënga u prit shumë mirë nga publiku, duke sjellë të gërshetuar një këngë të vjetër shqiptare në versionin modern.

Klipi ishte realizuar në Rahovec, duke përfshirë pamje nga bukuria e vendit.

Ishte këngëtarja Dafina Zeqiri që së fundmi publikoi pamje nga prapaskena e xhirimit të videoklipit të ri të cilën e ndau me fansat në llogarinë e saj në Instagram.

Reklama