Përfundon pjesa e parë e ndeshjes Rahoveci-Prishtina, ky është rezultati

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes së tretë finaliste ndërmjet Z Mobile Prishtina dhe KB Rahoveci.

Rezultati është në favor të Prishtinës me 13 pikë epërsi ndaj Rahovecit, 55:42 për Prishtinën.

Të dyja skuadrat kanë nga një fitore ndaj njëra-tjetrës, duke fituar ndeshjet si vendase.

RahoPress do t’iu mbajë të informuar lidhur me rezultatin në vijim.

Reklama