Nuk ndalen sukseset e basketbollistëve rahovecas, U18-ët fitojnë finalen e parë në Pejë

Jo vetëm skuadra kryesore e Rahovecit në basketboll është e suksesshme.

Rahoveci U18 sot ka fituar ndeshjen e parë finale ndaj Penzës në Pejë me rezultat 69-66.

Njoftimin për fitoren e Rahoveci U18 e ka dhënë KB Rahoveci në faqen zyrtare të klubit në Facebook.

Për ta ndjekë këtë ndeshje, sipas njofimit, kanë qenë edhe Andrew Washington dhe Arian Qallaku.

Komenti i plotë;

Dhe ja madhështia

Rahoveci U18 fiton ndeshjen e parë finale ndaj Penzës në Pejë 69-66

Aty për mbështetje morale ishin edhe Andrew Washington dhe Arian Qallaku.

Urime djemëve dhe trajnerit Ibrahin Hoxha

RAHOVECI ESHTE I MADH

Reklama