Ndeshje dramatike, Bullgaria kaloi në epërsi – Kosova barazoi me supergolin e Muriqit

Vedat Muriqi ka arritur ta barazoj rezultatin në minutën e 63-të.

Benjamin Kololli pas një krosimi ka arritur të gjej sulmuesin Vedat Muriqi.

Kosova para pak minutash bëri dy zëvëndësime duke futur në lojë, Florent Hadërgjonajn dhe Anel Rashkaj.

Nga loja u larguan Idriz Voca dhe Mërgim Vojvoda.

Reklama