Ndërron jetë ushtari i FSK-së nga Ratkoci, Qazim Morina

Ka ndërruar jetë ushtari i FSK-së nga Ratkoci, Qazim Morina.

Lajmi është bërë i ditur në faqen e fshatit Ratkoc.

Në njoftim thuhet se varrimi i të ndjerit bëhet më 1 maj në orën 16:00.

“Njoftojmë bashkëvendasit, miq e familjarë se sot me datë 30.042021 ka nderruar jetë ish ushatari i UÇK-së,TMK-së dhe FSK-së Qazim Morina. Varrimi i të ndjerit do të bëhet nesër me 01.05.2021 dite e Shtune në ora 16.00 në varrezat e fshatit Ratkoc. Lavdi jetës dhe veprës së Qazimit”, thuhet në njoftim.

 

Reklama