Ministri i jashtëm kroat në Kosovë, nis takimin me ministren Gërvalla

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Donika Gërvalla, ka pritur në takim homolgun e saj nga Kroacia, Gordan Grlić Radman.

Takimi do ta mbahet në Ministri, ndërsa mediat janë lejuar të marrin vetëm pamje, njofton Klan Kosova.

Gërvalla dhe Radman do të mbajnë konferencë për media pas takimit.

Reklama