Latifi merr mirënjohje nga “Vreshtarët”

Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi, sot ka marr një mirënjohje nga grupi i tifozëve “Vreshtarët”.

Latifi ka thënë se është ndjerë i nderuar nga kjo mirënjohje.

Ai ka shkruar:

Sot, pranova mirënjohje nga Tifo-grupi “Vreshtarët”. Jam i nderuar nga ky gjest domethënës që vjen prej të rinjve që e kanë pasion përkrahjen e qytetit të tyre, Rahovecit, në sporte të ndryshme.   Faleminderit dhe suksese “Vreshtarë”!

Forca Rahoveci!

Reklama