Latifi: Fortesa frymon Aleancë

AAK ka mbajtur sot një tubim në Fortesë, ku prezent ishin kryetari Smajl Latifi dhe kandidatët e AAK-së për deputetë Fatmir Iska, Berat Duraku, Bjondina Kleqka e Mahmut Morina.

Latifi pas takimit ka thënë se “Fortesa frymon Aleancë”.

Ai ka thënë se qytetarët i thanë Po Ramush Haradinajt për President të Kosovës dhe Po kandidatëve të AAK-së për deputetë në Kuvendin e Kosovës.

Latifi shkruan:

FORTESA FRYMON ALEANCË

Unik, njëzëri, në radhë të pafund duke zgjedhur opsionin më të mirë për shtetin e qytetarët, sonte Fortesa i tha PO Ramush Haradinajt për President dhe i tha PO kandidatëve tanë për deputetë.

Faleminderit, të moshuarve, burrave e grave, të rinjve dhe gjithë qytetarëve të Fortesës, Sapniqit, Pataqanit dhe Xërxës për mbështetjen e tyre të madhe e të përzemërt.

#ForcaeKosovës

#RamushiPresident

Reklama