Java e dytë e shtatorit, me diell e vranësira të herëpashershme

Moti në javën e dytë të shtatorit do të jetë me diell dhe me vranësira të herëpashershme.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 11-13, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 27-30 gradë Celsius, ka njoftuar Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës.

Reklama