Haradinaj mbushë 51 vjeç, festën e nisë me nënën e tij

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, sot feston ditëlindjen e 5-ë dhe ditën e tij të veçantë e ka nisur me të ëmën duke pirë kafen e mëngjesit.

“Sot në ditëlindjen e 51-të, kafen e mëngjesit me nanën Rukë!”, shkroi Haradinaj në Facebook.

Ndryshe, Haradinaj lindi më 3 korrik të vitit 1968 në Gllogjan, ndërsa aktualisht është i martuar dhe ka 3 fëmijë.

Reklama