Gruaja e Agim Ramadanit kujton heroin Sali Çekaj: Burrat e mëdhenj rishkruajnë historinē

Gruaja e Agim Ramadanit, Shukrije Ramadani, ka përkujtuar dhe nderuar veprën e Sali Çekajt.

Ajo përmes një statusi në Facebook të shoqëruar me imazhe ka shkruar se burrat e mëdhenj rishkruajnë historinë.

Ramadani është shprehur krenare që jetoi në epokën e tij.

Postimi i plotë:

Burrat e mëdhenj rishkruajnë historinē-Lavdi e përjetshme Salih Çekaj-Ty që na bēre krenarë që jetuam epokën tënde!

Image
Reklama