Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga RahoPress Sh.p.k. Ndalohet kopjimi, riprodhimi, publikimi i paautorizuar qoftë origjinal apo i modifikuar në çfarëdo mënyre, pa lejen paraprake të RahoPress-it. Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e RahoPress-it, është shkelje e të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale sipas dispozitave ligjore në fuqi.

Të fundit

​Moti për sot dhe nesër në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot dhe nesër vendi ynë do të vazhdojë të mbetet nën masat anticiklonike të ajrit, duke kushtëzuar...

Smajl Latifi përsëri kandidat për kryetar të Rahovecit

Zëvendëskryeministri Besnik Tahiri ka vizituar sot komunën e Rahovecit, ku tha se Smajl Latifi do të jetë kandidatë i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës,...

Opinione