Dyshohet se mësimdhënësi në Pejë vrau babanë e nxënëses së tij

Personi i cili u gjet i vrarë në një lokal në Pejë pasditen e të martës, dyshohet se u vra nga mësimdhënësi i vajzës së tij.

KOHA mëson se i dyshuari Xh.J. është mësimdhënës në shkollën fillore “Dardania” në Pejë.

Kufoma e viktimës me inicialet G.K., është tërhequr pas orës 18:00 nga vendi i ngjarjes nga njësia e mjekësisë ligjore.

Ndërkaq, i dyshuari ka ikur nga vendi i ngjarjes dhe gjendet në arrati.

Ende nuk dihet motivi i vrasjes.

Reklama