Dy burra në Prizren rrahin tre policë

Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë në rrugën “Balzaku” në Prizren pasi që të njëjtit i kanë sulmuar fizikisht tre zyrtar policorë.

Si pasojë tre zyrtarët policorë kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë marr tretman mjekësor, gjithashtu edhe të dyshuarit kanë pranuar tretman mjekësor dhe të njëjtit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Rasti vazhdon të hetohet.

Reklama