Dua Lipa sjell në Kosovë yllin botëror të muzikës, Miley Cyrus

Super artistja e famshme botërore Miley Cyrus do të performojë në Sunny Hill Festival në Prishtinë.

Dua Lipa e ka dhënë lajmin e madh përmes një video në Instagram teksa flet me artisten Miley duke u shprehur shumë e entuziazmuar për ardhjen e saj në Kosovë.

Festivali më i madh ndërkombëtar i muzikës pritet të mbahet më 2, 3 dhe 4 gusht në parkun e kryeqytetit të Kosovës, Gërmi.

Ky i fundit organizohet nga babai i këngëtares së famshme shqiptare, Dua Lipës, Dukagjini, i cili edhe vetë dikur ka qenë këngëtar i grupit “ODA”.

Reklama