Daut Haradinaj publikon fotografi me Micin, ishte bërë pak orë para rënies së tij

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe vëllai i kryeministrit, Daut Haradinaj, ka përkujtuar heronjtë e Kosovës dhe pjesëtarët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Xhelal Hajda-Toni dhe Selajdin Mullabazi-Mici.

Ai këtë e ka bërë me publikimin e një fotografie, bashkë me Micin, në llogarinë e tij në rrjetin social Facebook, duke shkruar se fotoja është shkrepur pak orë para rënies së tij.

“Me krenari dhe nder.

Mici i famshëm që ra në pritë së bashku me Tonin dhe shumë bashkëluftëtarë tjerë. Foto e shkrepur pak orë para rënies së tij.” shkroi Haradinaj.

Reklama