Home Lajme

Lajme

Pacientja e shtruar në Infektivë nuk ka koronavirus

Pacientja e cila ishte e shtrirë në Klinikën Infektive në QKUK ka rezultate negative. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike mbajti një konferencë të jashtëzakonshme lidhur...

Vdes një 69 vjeçar nga Kosova në një hotel të Maqedonisë Veriore

Një 69 vjeçar nga Kosova ka humbur jetën derisa po qëndronte në Qendrën Turistike në Mavrovë. Sipas raportit të policisë pas bisedimeve me familjarët është...

PSD ndryshon logon dhe radikalizohet nga e majta

Pas ndryshimeve të shumta brenda Partisë Socialdemokrate, duke nisur nga kryetari që dikur ishte Shpend Ahmeti, e tash Dardan Molliqaj, kjo parti e ka...