Borxhi bëhet shkaktar për rrahje mes dy personave në Rahovec

Dy burra janë rrahur mes veti për një borxh në Rahovec.

Policia njofton se të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

“Si provë materiale, është sekuestruar një sprej. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt”, thuhet ndër të tjera në raportin e policisë.

Reklama