Bllokohet Gërvalla, nuk di si të përgjigjet: ‘Tjetër herë’

Ministrja e Jashtme, Donika Gërvalla, “ka befasuar’’ me përgjigjen e saj së fundmi derisa ishte e ftuar në një emision televiziv.

Gërvalla e ftuar për të folur rreth emërimeve të diplomatëve, dhe temat e tjera që kanë të bëjnë me dikasterin që ajo udhëheq.

Në ndërkohë, Gërvalla tha se Kosova tani ‘’ka hapje të marrëdhënieve me shtete që më parë nuk janë ulur në të njëjtën tavolinë me Kosovën’’.

Por, kur u pyet se cilat janë ato, Gërvalla u step.

‘’Po kemi…Tjetër herë’’, tha Gërvalla, derisa ndihej në siklet të madh duke e mbuluar veten me buzëqeshje.

Më poshtë videoja:

Këtu mund ta shihni emisionin e plotë:

Reklama