Besian Mustafa kandidon për kryetar të LDK-së

Anëtari i kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Besian Mustafa, kandidon për kryetar të këtij subjekti.

Pos tij kandidatë për kryetar të LDK-së janë edhe Lutfi Haziri, Lumir Abdixhiku dhe Anton Quni.

Reklama