rromir

Editor in chief

Latest Articles

Rrufeja godet një person në Fortesë, dërgohet me urgjencë në QKUK

Një person në fshatin Fortesë të Rahovecit, sot është goditur nga rrufeja. Rastin për Gazetën Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për...

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim – 05.07.2022 – E Martë

Nesër në Kosovë pritet ët mbajë mot shumë i nxehtë sidomos paradite dhe në mesditë. Gjatë mesdite ose pasdite pritet të fillojnë zhvillime të...