Aksident zinxhiror në “Rrugën e Kombit” – Foto

Sot rreth orës 16:00 ka ndodhur një aksident zinxhiror në “Rrugën e Kombit”.

Kujtojmë se reshjet e borës dhe temperaturat e ulëta gjatë ditës së sotme e kanë vështirësuar qarkullimin nëpër rrugë, njofton Klan Kosova.

Ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar si pasojë e aksidentit në fjalë.

 

Reklama