LAJME

Të fundit nga Rahoveci

Deliu: Qytetarët duan rikthimin e PDK-së

Deputetja nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Blerta Deliu, ishte e ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Frontal” në T7.Ajo diskutoi për shumë...

Mbi 24 mijë persona janë gjobitur për 3 javë në Kosovë pasi shkelën Ligjin kundër pandemisë

Situata me pandeminë ka vënë në sprovë edhe autoritetet e sigurisë në Kosovë. Vështirësitë e institucioneve shëndetësore në menaxhimin e pandemisë kanë gjetur zgjidhje...

Edhe sot freskët dhe mundësi për reshje shiu në Kosovë

Në Kosovë do të mbajë mot i ndryshueshëm. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHK) ka bërë të ditur se gjatë ditës moti do të jetë i...

Grenelli kënaqet në Beograd, ia këndojnë këngët që i ka qejf – Video

I dërguari i posaçëm i administratës Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell e ka quajtur “të mahnitshme” mbrëmjen që e ka kaluar në Beograd,...

REKLAMA

Reklamo në RahoPress / [email protected]

SPORT

Të fundit nga sporti

NACIONALE

Të fundit nga vendi

Mbi 24 mijë persona janë gjobitur për 3 javë në Kosovë pasi shkelën Ligjin kundër pandemisë

Situata me pandeminë ka vënë në sprovë edhe autoritetet e sigurisë në Kosovë. Vështirësitë e institucioneve shëndetësore në menaxhimin e pandemisë kanë gjetur zgjidhje...

Grenelli kënaqet në Beograd, ia këndojnë këngët që i ka qejf – Video

I dërguari i posaçëm i administratës Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell e ka quajtur “të mahnitshme” mbrëmjen që e ka kaluar në Beograd,...

Kosova sot shënon zero raste të vdekjeve nga COVID-19

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka thënë se sot Kosova ka shënuar zero raste të vdekjeve nga COVID-19. Zemaj gjithashtu ka falënderuar të gjithë punonjësit...

Të ndryshme

Deliu: Qytetarët duan rikthimin e PDK-së

Deputetja nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Blerta Deliu, ishte e ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Frontal” në T7.Ajo diskutoi për shumë...

Mbi 24 mijë persona janë gjobitur për 3 javë në Kosovë pasi shkelën Ligjin kundër pandemisë

Situata me pandeminë ka vënë në sprovë edhe autoritetet e sigurisë në Kosovë. Vështirësitë e institucioneve shëndetësore në menaxhimin e pandemisë kanë gjetur zgjidhje...

Edhe sot freskët dhe mundësi për reshje shiu në Kosovë

Në Kosovë do të mbajë mot i ndryshueshëm. Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHK) ka bërë të ditur se gjatë ditës moti do të jetë i...

Grenelli kënaqet në Beograd, ia këndojnë këngët që i ka qejf – Video

I dërguari i posaçëm i administratës Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell e ka quajtur “të mahnitshme” mbrëmjen që e ka kaluar në Beograd,...

Kosova sot shënon zero raste të vdekjeve nga COVID-19

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka thënë se sot Kosova ka shënuar zero raste të vdekjeve nga COVID-19. Zemaj gjithashtu ka falënderuar të gjithë punonjësit...

Zafa: Jam 1.83m i gjatë, e meritoj të jem koordinator për siguri kibernetike

I sapoemëruari në pozitën e Koordinatorit Nacional për Siguri Kibernetike dhe Koordinator për Menaxhim të Emergjencave, Zafir Berisha ka ironizuar kur është pyetur për...